مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه بیمه نامه مسئولیت مدنی آسانسور

بیمه آسانسور چیست؟

امروزه آسانسور به یکی از اجزای اصلی زندگی روزمره تبدیل شده است. با توجه به موارد استفاده‌ متعدد آسانسور در ساختمان‌های مسکونی، سازمان‌ها و ادارات و ماهیت این وسیله پر استفاده؛ با وجود رعایت تمامی استانداردها و کلیه موارد ایمنی، در مواردی باز هم شاهد اتفاقاتی ناگوار و غیر قابل پیش بینی در زمان استفاده از این وسیله هستیم که خسارات مالی و یا جانی مختلفی را به همراه دارد.

یکی از راه های کم کردن نگرانی ها و جبران همه هزینه‌ها وخسارت‌های جانی و مالی داشتن بیمه آسانسور یا همان بیمه مسئولیت مدنی آسانسور است.

پوشش های بیمه آسانسور چیست؟

در بیمه آسانسور بر اساس نوع کاربری، مشخصات و ظرفیت آسانسور پوشش‌های مورد درخواست بیمه گذار تعهدات آن بیمه نامه مشخص می‌شود. به عنوان مثال در هر آسانسور نفر بر، تعداد افراد مجاز به صورت ظرفیت آسانسور در مشخصات فنی آسانسور ذکر شده است و بیمه نامه دقیقا بر اساس این مشخصات از سوی شرکت بیمه صادر می‌شود اما در بیمه های آسانسور حمل بار بیمه گذار می‌تواند علاوه بر پوشش جانی پوشش مالی را نیز برای بیمه نامه خود خریداری نماید.

پوشش‌های جانی و مالی بیمه مسئولیت آسانسور عبارتند از:

  • پوشش فوت
  • پوشش نقص عضو
  • پوشش هزینه های پزشکی
  • پوشش خسارت مالی برای آسانسورهای باربر

بیمه آسانسور شامل چه پوشش هایی نمیشود؟

قیمت بیمه نامه آسانسور چگونه محاسبه میشود؟

خرید بیمه آسانسور به عهده چه کسی یا چه کسانی است؟

خرید بیمه آسانسور به عهده مالک آسانسور است که معمولاً مالکین آپارتمان، مجتمع و ... هستند؛ خرید بیمه نامه آسانسور معمولا وظیفه مدیر مجتمع یا ساختمان به نمایندگی از مالکین می باشد.

خرید و مقایسه ی آنلاین بیمه آسانسور

بیمه مسئولیت آسانسور اجباری یا اختیاری؟

خرید بیمه نامه مسئولیت آسانسور به هیچ عنوان اجباری نیست! اما مالکان آسانسور و مدیر ساختمان به دلیل احتمال وقوع هر اتفاقی در آسانسور از این بیمه نامه استفاده می کنند تا در این مورد نگرانی نداشته باشند.

خرید آنلاین و تلفنی بیمه آسانسور از بیمه ماهان

 

در حال بارگذاری ...